net4me – Planowe prace

PLANOWANE PRACE

Obszar województwo Świętokrzyskie
w dniach: 2019-05-27,
w godzinach: 19:30 – 21:00

W związku z awarią głównego rutera, musimy dokonać wymiany sprzętu na nowy.
Za utrudnienia przepraszamy.

27-05-2019 Awaria sieci w Świętokrzyskiem

Od godzin porannych sieć w Świętokrzyskiem uległa awarii. Technicy pracują nad usunięciem usterki.

Łączność przywrócono o 10:31.

Przyczyną usterki był główny ruter. Sieć została uruchomiona na rezerwowym sprzęcie.

Za utrudnienia przepraszamy.

20-05-2019 Awaria sieci w Wielkopolsce

W dniu dzisiejszym o godzinie 11:23 system monitorowania sieci odnotował przerwy w dostępie do sieci Internet. Poszczególne węzły dostępowe przestawały odpowiadać na zapytania. Przyczyna została ustalona po niespełna godzinie od pierwszych zgłoszeń klientów. Jeden ze switchy światłowodowych odmówił posłuszeństwa i wygenerował gigantyczną pętlę w warstwie fizycznej. Technikom udało się opanować sytuację. Od godziny 13:30 wszystkie usługi zostały przywrócone i działają poprawnie.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Pakiety Premium

Skorzystaj z bogatej oferty pakietów Premium w NET4ME!

W naszej ofercie znajduje się aż 12 atrakcyjnych pakietów Premium. Zapoznaj się z poszczególnymi zestawami i wybierz te, które są dla Ciebie najbardziej wartościowe.

Więcej

Gala KSW 49 – 18 maja

Gala KSW 49 – 18 maja

Przed nami kolejna, ekscytująca gala KSW!

Po roku od pierwszej walki i sensacyjnej porażki Michał Materla wejdzie znów do klatki z piekielnie mocno kopiącym Anglikiem, Scottem Askhamem. Tym razem stawką walki wieczoru będzie pas kategorii średniej. Tytułu mistrzowskiego w dywizji półśredniej bronić będzie Roberto Soldić, a naprzeciw niego stanie gdynianin Krystian Kaszubowski. Czy rywalowi Soldica uda mu się zadowolić gusta lokalnych kibiców fightera? Do klatki wróci również Karol Bedorf, a jego rywalem będzie Damian Grabowski.

Po najważniejszej wygranej w karierze, Irlandczyk Norman Parke zmierzy się z byłym mistrzem wagi piórkowej, Arturem Sowińskim. „Killer z Dubrownika” Antun Račić znów spotka się w klatce KSW z “Polskim Orłem” Pawłem Polityło. Nie zabraknie również dwóch specjalistów od nokautów – Martina Zawady i Thiago Silvy. To tylko wycinek tego, co czeka nas w trakcie gali KSW 49.

18 maja w Ergo Arenie odbędzie się 9 pojedynków:

Michał Materla vs. Scott Askham
Roberto Soldić vs. Krystian Kaszubowski
Karol Bedorf vs. Damian Grabowski
Artur Sowiński vs. Norman Parke
Akop Szostak vs. Erko Jun
Martin Zawada vs. Thiago Silva
Antun Račić vs. Paweł Polityło
Michał Andryszak vs. Luis Henrique
Leszek Krakowski vs. Michael Dubois

Start: sobota, 18 maja, godz. 19:00 | kanał 25

Aby obejrzeć Galę KSW49 w telewizji AVIOS, kliknij Menu-Sklep na pilocie lub skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta

Otwarte okno CANAL+ Sport

Otwarte okno CANAL+ Sport

W poniedziałek 20 maja o godz. 20:30 CANAL+ Sport wyemituje transmisję Gali Lotto Ekstraklasa wieńczącą kończący się sezon piłkarski. W związku z tym zaplanowano pasmo odkodowane od 19:45 do 22:10.

Więcej

Gala KSW 49 – 18 maja

Gala KSW 49 – 18 maja

Przed nami kolejna, ekscytująca gala KSW!

Po roku od pierwszej walki i sensacyjnej porażki Michał Materla wejdzie znów do klatki z piekielnie mocno kopiącym Anglikiem, Scottem Askhamem. Tym razem stawką walki wieczoru będzie pas kategorii średniej. Tytułu mistrzowskiego w dywizji półśredniej bronić będzie Roberto Soldić, a naprzeciw niego stanie gdynianin Krystian Kaszubowski. Czy rywalowi Soldica uda mu się zadowolić gusta lokalnych kibiców fightera? Do klatki wróci również Karol Bedorf, a jego rywalem będzie Damian Grabowski.Więcej