Wysyłanie faktur

Czy możliwe jest jednoczesne otrzymywanie faktur w formie papierowej i elektronicznej?

Tak, zgodnie z cennikiem opłat dodatkowych – koszt 10 zł netto / miesięcznie. Faktura wysyłana jest na adres podany do korespondencji w terminie do 6 dnia każdego miesiąca.

Czy możliwe jest jednoczesne otrzymywanie faktur na więcej niż jedno konto e-mail

Nie, system wysyła tylko na jeden autoryzowany adres e-mail.

Powiadomienia

Jaka forma powiadomień występuje w firmie NET4ME

Wszystkie powiadomienia związane z płatnościami są wysyłane na adres e-mail oraz sms`em na nr klienta. Oczywiście za zgodą abonenta w momencie podpisywania umowy. W każdym momencie trwania świadczenia usług, klient ma prawo do ich zmiany. Każda taka operacja wymaga autoryzacji w systemie eBok.

Nie dostałam/em faktury. Gdzie znajdę fakturę

Dokument w formie PDF wysyłany jest drogą elektroniczną. Plik również można pobrać w Panelu Klienta (https://ebok.net4me.info). Na koncie w zakładce faktury i płatności znajdziesz wszystkie faktury z bieżącego roku W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Jeżeli nie otrzymali Państwo faktury na swoją skrzynkę, należy w pierwszej kolejności sprawdzić, czy wiadomość nie znajduje się w folderze spam (lub innym podobnym, zależy od skrzynki pocztowej). Jeśli nie udało się odnaleźć wiadomości od nas, możliwe, że konieczne będzie podanie innego adresu skrzynki pocztowej – niektórzy dostawcy, mogą blokować wysyłane do Państwa wiadomości z naszej domeny i nie mamy na to wpływu

Konto w eBOK

W jaki sposób można się zalogować do eBoka

Jeśli jesteś naszym klientem masz możliwość uzyskania dostępu, który pozwoli Ci między innymi sprawdzić stan twoich płatności, pobrać faktury, ustawić zakres powiadomień itp. Aby uzyskać dostęp musisz przejść dwuetapowy proces aktywacji konta dostępowego.

Na tym formularzu wprowadź adres email lub numer telefonu jaki zgłosiłeś do kontaktu z Tobą. Wówczas my, w ciągu 2 minut, wyślemy Ci kod weryfikacji. W kolejnym kroku zostaniesz poproszony o wprowadzenie przysłanego przez nas kodu oraz parametrów, które będziesz wykorzystywał przy logowaniu do naszego systemu. Na końcu procesu zostaniesz przeniesiony do formularza logowania.

Uwaga! kod weryfikacji jest ważny 10 minut

Zgłoszony do systemu adres email musi być wcześniej potwierdzony przez kliknięcie na link podany w wiadomości wysłanej przez nas po rejestracji abonenta w naszym systemie.

Jeśli nie zgłosiłeś do systemu adresu email lub numeru telefonu komórkowego aktywacja konta nie będzie możliwa. W takiej sytuacji skontaktuj się z biurem obsługi klienta, aby uzupełnić swoje dane.